Til innhold

Ledige stillinger

Har du lyst til å jobbe i en av regionens raskest voksende bedrifter? I Hitech Energy er vi alltid på jakt etter dyktige og entusiastiske medarbeidere.

Som totalleverandør av fremtidens varmesystemer er vi avhengige av å ha kunnskapsrike og dyktige støttespillere. Vi er alltid åpne for å få nye serviceorienterte og engasjerte medarbeidere som kan styrke og videreutvikle vår satsing på å levere topp kvalitet til både nye og eksisterende kunder.

Hos oss blir man en del av et bredt spekter av fagfolk innen flere områder. Vi har egne rørleggere, elektrikere, brønnborere og håndverkere som sammen skaper et godt og variert arbeidsmiljø hvor man kan videreutvikle seg.

Vi har et stort utvalg av anleggsmaskiner, kjøretøy og utstyr i vår maskinpark, i tillegg til eget verksted og vaskehall. I de fleste stillinger har vi også muligheten til å tilby firmabilordning.

Våre ledige stillinger kan du finne her.

Hvis vi ikke har stillinger ute for øyeblikket, oppfordrer vi allikevel å sende oss en åpen søknad hvor du forteller litt om deg selv og legger ved relevant erfaring/kompetanse.

Har du erfaring/kompetanse innen følgende områder oppfordrer vi å ta kontakt:

  • Rørlegger
  • Elektriker
  • Kjøleteknikker/- montør
  • Maskinfører/-operatør
  • Brønnborer
  • Lastebilsjåfør
  • Håndverker (snekker, tømrer, flislegger, steinlegger, hjelpemann)
  • Selger/konsulent med bakgrunn fra VVS/energi-bransjen

Kan du være rett person for oss? Send oss en søknad på utlyst stilling – eller til post@hitechenergy.no.

Kontaktpersoner

Magnus Vegheim

Daglig Leder

+47 906 55 000 magnus@hitechenergy.no

Joar Bjørgen

ADMINISTRATIV LEDER

+47 413 66 750 joar@hitechenergy.no

Andreas Vegheim

Økonomi og regnskap

+47 400 02 862 andreas@hitechenergy.no

Daniel Moe

Digital Markedsfører

+47 479 05 824 daniel@hitechenergy.no

Øystein Brandal

ETTERMARKEDSANSVARLIG

+47 918 05 820 oystein@hitechenergy.no

Aleksander Øverby

Prosjektleder Anlegg

+47 974 23 240 aleksander@hitechenergy.no

Christian Lillelien

Selger Varmesystemer

+47 909 30 355 christian@hitechenergy.no