Til innhold

Gratis befaring

Fyll ut informasjonen i skjemaet nedenfor, så tar vi raskt kontakt.

Ta kontakt via skjemaet under, så avtaler vi å komme hjem til deg på gratis befaring i området: Oslo, Viken og nærliggende deler av Innlandet og Vestfold og Telemark.

Etter befaringen gir vi deg et uforpliktende tilbud, og vi går gjennom dette sammen slik at du skal føle deg trygg på hva alle deler av tilbudet og prosjektet innebærer.

NB: Vi tar COVID-19 på alvor. Ved alle befaringer følger våre utsendte de anbefalte retningslinjer ved bruk av håndsprit og tar alle forholdsregler.

Kontakt oss for gratis befaring

  • Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Google personvernerklæring og vilkår for bruk gjelder.

Kontaktpersoner

Magnus Vegheim

Daglig Leder

+47 906 55 000 magnus@hitechenergy.no

Joar Bjørgen

ADMINISTRATIV LEDER

+47 413 66 750 joar@hitechenergy.no

Andreas Vegheim

Økonomi og regnskap

+47 400 02 862 andreas@hitechenergy.no

Daniel Moe

Digital Markedsfører

+47 479 05 824 daniel@hitechenergy.no

Øystein Brandal

ETTERMARKEDSANSVARLIG

+47 918 05 820 oystein@hitechenergy.no

Aleksander Øverby

Prosjektleder Anlegg

+47 974 23 240 aleksander@hitechenergy.no

Christian Lillelien

Selger Varmesystemer

+47 909 30 355 christian@hitechenergy.no

Rolf Kristian Tangen

Selger Varmesystemer

+47 413 44 720 rolf@hitechenergy.no

Camilla Charlotte Børserud

Administrasjonssekretær

+47 452 12 713 camilla@hitechenergy.no